masticha

Vyberte si mastichu poľa ochorenia a ťažkostí. 

Každí sme iní preto aj doba trvania uzdravenia je u každého iná u konkrétnych ochorení, podporte užívanie vhodnou stravou a zbavte sa Vašich zdravotných ťažkostí čo najskôr.

 

 Vyberte si mastichu podľa ťažkostí:

Helicobactera Pylori Masticha active
Žalúdočné vredyMasticha original
Bolesť žalúdkaMasticha original
Pretrvávajúce,dlhodobé tráviace, žalúdočné a črevné ťažkostiMastichová kúra
Pálenie záhyMasticha v prášku
Paredentóza Mastichové kryštály, mastichová pasta a žuvačky
Vysoký cholesterolMasticha original
Crohnova choroba Masticha active
Hnačky (cestovanie)Malé cestovné balenie na podporenie a ustálenie traktu

 

Referencie a skúsenosti užívateľov mastichy

 

“O Chioskej mastiche som sa dozvedel od ošetrujúceho gastroentrológa a z internetu. Žiadne vedľajšie účinky počas užívania mastichy som nepociťoval, po začatí jej užívania prišlo zlepšenie trávenia. Chcem len odporučiť, aby ľudia nepodceňovali žiadne nepríjemné prejavy svojho organizmu (čkanie, reflux, dlhotrvajúci kašel atď.), a čím skôr vyhľadali odbornú lekársku pomoc na určenie diagnózy.”

Anonym, 58 rokovhelikobakter pylori, reflux, ochorenie pažeráka:

“Mastichu môžem len odporučiť. Človek nedostáva žiadne chemikálie do tela ako v prípade antibiotík, ktoré údajne likvidujú helicobaktera. Červené fľaky z tváre sa postupne začali strácať, dnes ich v podstate nemám.”

Mirec, 38 rokovhelikobakter pylori, červené flaky na tvári, únava:

“Pre veľké bolesti v brušnej dutine som bola často hospitalizovaná na redukciu helikobakter pylori – časté podávanie antibiotík (som navyše som alergik na antibiotika a celiatička), liečba bola zdĺhavá a problémy sa opätovne vracali. Konečne prírodná a nekomplikovaná liečba so 100% účinkom navyše vhodná pre celiatikov! Žiadne bolesti, žiadny HP a žiadna záha. Kompletné odbúranie bolestí a kŕčov v brušnej dutine.”

Beatricahelikobakter pylori, bolesti a kŕče žalúdka:

“Bolo mi dlhšie akosi divno, brucho, žalúdok… akoby ma stále bolelo brucho, aj po najedení som mala pocit hladu… necítila som sa dobre… neviem o čo išlo, keď nemusím k lekárovi, nejdem, najprv hľadám alternatívne spôsoby pomoci. Natrafila som na mastichu.. a super… po doužívaní som si pre istotu kupila ďaľšiu, keby čosi…nech mám po ruke… ĎAKUJEM”

Jana, 55 rokov bolesti žalúdka:

“Beriem to iba 5 týždňov, ale už sa cítim oveľa lepšie. Žalúdok ma nebolieva, ako predtým ma bolel po každom jedle.”

Anonym, 58 rokov helikobakter pylori, bolesti žalúdka, pálenie záhy:

“V stupnici od 1 až 10 (najvyššie hodnotenie) hodnotím 10. Baktéria helikobakter pylori sa už viac nezopakovala.”

Mária, 68 rokov helikobakter pylori, pálenie záhy:

“O mastiche som sa dozvedela pátraním po internete, kedže v rodine sa opakovane vyskytol helikobakter pylori, a bola snaha vyskúšať najprv niečo šetrnejšie. Určite nastalo zlepšenie, odstránenie problémov s trávením a kŕče, pár kíl išlo dole, ale čiastočne k tomu prispelo aj vylúčenie mliečnych výrobkov zo stravy, kedže bola zistená aj intolerancia.”

Zuzana, 35 rokov helikobakter pylori, kŕče žalúdka, zlé trávenie:

“Zlepšenie nastalo, vyliečenie nie.”

Darinka, 56 rokovpálenie záhy, žalúdočné vredy:

“Po mesiaci užívania mi robili testy, ale niečo sa znehodnotilo, tak neboli výsledky. Ale po troch mesiacoch boli výsledky v poriadku. Aj napriek tomu, že to bolo jediné, čo som užívala, žiadne antibiotiká, ani inú liečbu, čo lekárku zarazilo, že to snáď ani nemôže byť pravda. Je to skvelá vec. Ľudia by sa nemali dať zastrašiť lekárom, že takýmto spôsobom sa nedá vyliečiť. Je to perfektný a neškodný prostriedok na vyliečenie, čomu som tiež neverila na 100%, ale po mojom vyliečení by som mastichu odporučila každému človeku.”

Anonym, 60 rokovhelikobakter pylori, bolesti žalúdka, pálenie záhy, nechutenstvo, nafukovanie:

“Kapsuly s probiotikom som užívala po antibiotickej liečbe helikobakera a zistili mi aj adenóm žalúdka. Pri kontrole asi po dvoch mesiacoch mi lekárka povedala, že to ani nie je žalúdok, ktorý videla predtým. Som presvedčená, že masticha mi zlepšila i stav adenómu, ktorý sa takmer stratil. Nastalo veľké zlepšenie môjho stavu. Som s mastichou veľmi spokojná a ak by som mala ešte nejaké problémy v tomto smere, určite sa k nej vrátim.”

Jana, 61 rokov helikobakter pylori, bolesti žalúdka, problémy s trávením:

“Mám problémy s črevami a žalúdkom a forma kapsule s probiotikami mi prišli ako vhodná voľba po dobratí antibiotík. Nie som si istá, či helikobaktera zabili antibiotiká alebo až masticha, moje ťažkosti trvali niekoľko mesiacov a aj teraz nie som úplne ok, mala som ale veľkú dôveru v mastichu, snáď mi pomohla ona, ale neviem to s určitosťou potvrdiť.”

Anonym, 29 rokov, helikobakter pylori, zlé trávenie, nevoľnosť:

 

Odporúčané a obľúbené produkty

 

2x Masticha Original 100ks – k tomu test na helikobaktera zadarmo
69,20 €
63,60 €
vysoký cholesterol / ateroskleróza
žalúdočné vredy
pálenie záhy a žalúdka
gastritída (zápal žalúdka)
2x Masticha active, Chioská masticha + S.boulardii 100 ks – test na helikobaktera zadarmo
83,40 €
77,80 €
helikobakter pylori
bolesti žalúdka a kŕče žalúdka
Crohnova choroba

Pozrieť si  všetky  produkty z mastichy.

„Jedz málo a večeraj menej, pretože zdravie každého tela sa kuje v dielni žalúdka.“

Miguel de Cervantes